Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Wyrażam zgodę na przechowywanie lub uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanej w moim urządzeniu przez Zaufanych Partnerów serwisu pogoda-zachodniopomorskie.pl oraz na przetwarzanie przez serwis i Zaufanych Partnerów danych osobowych dotyczących korzystania z witryny, w celach marketingowych tych partnerów, w tym na profilowanie i wyświetlanie treści dopasowanych do moich potrzeb. Polityka Prywatności30-11/01-12-2018 W całym regionie przewiduje się wystąpienie opadów marznących powodujących gołoledź na wschodzie możliwe opady śniegu do 5-8 cm

Od zachodu wkroczy strefa z opadami początkowo marznącego deszczu, a następnie deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Modele pogodowe przewidują, że w ciągu kilkunastu godzin przyrost pokrywy śnieżnej głównie w centrum oraz na wschodzie może wzrosnąć od 5 do 8 cm.<br />W ciągu dnia tylko na zachodzie temperatura wzrośnie do 2-3 stopni powyżej zera, w centrum i na wschodzie ok zera. Nocą z piątku na sobotę temperatura minimalna wyniesie od 0 na zachodzie do -2/-3 stopni na wschodzie.

Czytaj

23/24-10-2018 W całym regionie bardzo silny wiatr. Na północy w porywach może osiągać prędkość ponad 100 km/h

We wtorek oraz w nocy z wtorku na środę znajdziemy się pod wpływem nurkującego z północy na południe układu niskiego ciśnienia. W całym regionie pojawią się silniejsze porywy wiatru.

Czytaj

04/05-08-2018 W całym regionie możliwe silniejsze burze z ulewnymi opadami deszczu, porywistym wiatrem oraz gradem

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia JOHANNES znad Oceanu Atlantyckiego. Późnym popołudniem z zachodu na wschód przemieszczał się będzie chłodny front atmosferyczny związany z układem niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Przed frontem powstanie linia zbieżności wiatru w dolnej i środkowej warstwie troposfery co znacznie napędzi rozwój komórek burzowych.

Czytaj

02/03-05-2018 W całym regionie możliwe burze z silniejszymi opadami deszczu

W nocy ze środy na czwartek znajdziemy się pod wpływem płytkiego układu niskiego ciśnienia znad zachodniej a następnie północnej części Polski. Z południa przemieszczał się będzie ciepły front atmosferyczny, pojawią się kolejne opady deszczu lokalnie może zagrzmieć.

Czytaj

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

840,177 unique visits
| Memory used: 8.49MB/2MB