Users Online Now
Guests Online: 1

Members Online: 0

Total Members: 18
Newest Member: Konrad Bienkowski


28/29.10.2017 W całym województwie bardzo silne porywy wiatru (na północy i na zachodzie do 90 - 110 km/h)

Przez najbliższe kilkadziesiąt godzin będziemy pod wpływem układu niskiego ciśnienia o imieniu Grisha. Jego centrum przechodzić będzie z północnej części Morza Bałtyckiego po centralną jego część i po Finlandię. W sobotę w godzinach wieczornych po zachodniej stronie układu powstanie wtórny ośrodek, który w szybkim tempie zanurkuje na południe i przyniesie bardzo silne lokalnie niszczące porywy wiatru.

Czytaj

01/02.08.2017 Możliwe bardzo silne burze z dużym gradem i silnym wiatrem

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem płytkiego układu niskiego ciśnienia znad Niemiec. Z południa nadal napływać będzie gorąca zwrotnikowa masa powietrza. Popołudniu z zachodu na wschód przemieszczał się będzie front atmosferyczny a przed nim linia zbieżności wiatru. Na znacznym obszarze pojawią się bardzo dobre warunki do rozwoju silnych burz.

Czytaj

28/29.06.2017 W całym regionie możliwe burze z ulewnym deszczem oraz gradem i silnym wiatrem.

W środę znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia o imieniu Rasmund znad Belgii. Po wschodniej stronie w godzinach południowych powstanie kolejny ośrodek niskiego ciśnienia, który przemieszczał się będzie z południa na północ. Powstanie chłodny front atmosferyczny z opadami deszczu i możliwymi burzami.

Czytaj

30/31.05.2017 Możliwe silne burze z gradem i z silnym wiatrem.

30 maja 2017 roku region pozostanie w zasięgu dosyć płykiego niżu znad Norwegii. Obecność ciepłego wycinka niżu doprowadzi do napływu bardzo ciepłego, wilgotnego powietrza. <a title="Ostrzeżenie" href="../../ostrzezenia_infusion/854/30/31.05.2017-W-calym-regionie-mozliwe-silne-burze-z-gradem." target="_blank" rel="noopener noreferrer">http://pogoda-zachodniopomorskie.pl/ostrzezenia_infusion/854/30/31.05.2017-W-calym-regionie-mozliwe-silne-burze-z-gradem.</a>

Czytaj

28/29.05.2017 W całym regionie możliwe burze.

W niedzielę znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia znad Norwegii. W godzinach popołudniowych i wieczornych z zachodu na wschód przemieszczał się będzie chłodny front atmosferyczny przynoszący opady deszczu z możliwymi burzami.

Czytaj

14/15.05.2017 W całym regionie burze z silnymi opadami deszczu.

W ciągu dnia „wycinek” cieplejszego i bardziej zasobnego w wilgoć powietrza przesunie się nad Polskę, m.in. nad nasze województwo, gdzie panować mają korzystne warunki do rozwoju burz. Relacja na żywo rozpocznie się w momencie pojawienia się pierwszych komórek nad naszym województwem.

Czytaj

23.04.2017 W całym regionie możliwe burze.

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia znad zachodniej Rosji o imieniu Quentin. W godzinach południowych z północnego zachodu na południowy wschód przemieszczać się będzie front atmosferyczny związane z układem. Przyniosie on opady deszczu z możliwymi lokalnymi burzami.

Czytaj

15.04.2017 Silny wiatr

Na terenie całego województwa należy spodziewać się porywów wiatru dochodzących do 70 km/h. Nad samym morzem porywy wiatru mogą dochodzić do 80 km/h. Wiatr przeważnie będzie z kierunku zachodniego, północno zachodniego i północnego. Najsilniejszych porywów należy spodziewać się późnym popołudniem, wieczorem oraz w pierwszej części nocy.

Czytaj

21.03.2017 Możliwe burze

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia znad Norwegii o imieniu Falk. W godzinach popołudniowych z zachodu na wschód przemieszczać się będą fronty atmosferyczne związane z układem. Przyniosą one opady deszczu z możliwymi burzami.

Czytaj

18.03.2017 Na zachodzi silny wiatr.

Na zachodzie w centrum oraz na północy województwa należy spodziewać się konwekcyjnych porywów wiatru dochodzących do 70/80 km/h. Lokalnie nie wykluczamy nieco silniejszych porywów.

Czytaj

Testowa relacja na żywo.

Przedstawiam do testowania panel do prowadzenia relacji na żywo. Możliwość czytania mają wszyscy, a dodawania relacji w formie komentarzy mają tylko administratorzy. Relacja odświeża się automatycznie co 5 sekund. Testowałem to na dwóch przeglądarkach najnowszej Mozilli oraz IE. Jak mogę prosić, to przetestujcie to u siebie. Jeśli macie jakieś problemy to proszę pisać.

Czytaj

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2017

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

400,326 unique visits

Contact Me

Nebula Theme by PHP-Fusion Inc

| Memory used: 8.38MB/2MB