Zachodniopomorska Pogoda

Ostrzeżenie! Burza Ważne od 2018-08-17 godz: 18:00 do 2018-08-18 godz: 08:00 Czytaj więcej
Burze możliwe na zachodzie województwa.
Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here


04/05-08-2018 W całym regionie możliwe silniejsze burze z ulewnymi opadami deszczu, porywistym wiatrem oraz gradem

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia JOHANNES znad Oceanu Atlantyckiego. Późnym popołudniem z zachodu na wschód przemieszczał się będzie chłodny front atmosferyczny związany z układem niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Przed frontem powstanie linia zbieżności wiatru w dolnej i środkowej warstwie troposfery co znacznie napędzi rozwój komórek burzowych.

Czytaj

02/03-05-2018 W całym regionie możliwe burze z silniejszymi opadami deszczu

W nocy ze środy na czwartek znajdziemy się pod wpływem płytkiego układu niskiego ciśnienia znad zachodniej a następnie północnej części Polski. Z południa przemieszczał się będzie ciepły front atmosferyczny, pojawią się kolejne opady deszczu lokalnie może zagrzmieć.

Czytaj

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

669,560 unique visits
| Memory used: 7.77MB/2MB