Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Mgła Ważne od 2018-10-16 godz: 23:00 do 2018-10-17 godz: 08:00 Czytaj więcej
II STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla powiatów zachodnich i północno zachodnich ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 100 metrów.
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany częściowo zachodniej i centralnej części województwa ze względu na możliwe gęste mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.
Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here


04/05-08-2018 W całym regionie możliwe silniejsze burze z ulewnymi opadami deszczu, porywistym wiatrem oraz gradem

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia JOHANNES znad Oceanu Atlantyckiego. Późnym popołudniem z zachodu na wschód przemieszczał się będzie chłodny front atmosferyczny związany z układem niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Przed frontem powstanie linia zbieżności wiatru w dolnej i środkowej warstwie troposfery co znacznie napędzi rozwój komórek burzowych.

Czytaj

02/03-05-2018 W całym regionie możliwe burze z silniejszymi opadami deszczu

W nocy ze środy na czwartek znajdziemy się pod wpływem płytkiego układu niskiego ciśnienia znad zachodniej a następnie północnej części Polski. Z południa przemieszczał się będzie ciepły front atmosferyczny, pojawią się kolejne opady deszczu lokalnie może zagrzmieć.

Czytaj

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

743,569 unique visits
| Memory used: 8.45MB/10MB