O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
30-07-2021 NA PÓŁNOCNYM WSCHODZIE MOŻLIWY SILNIEJSZY WIATR W PORYWACH DO 80 KM/H

W prognozowanym okresie na północnym wschodzie należy spodziewać się silnego wiatru, który chwilami może osiągać prędkość do 60 - 80 km/h. Nad pozostałym obszarem województwa porywy wiatru chwilami mogą dochodzić do 45-60 km/h. Silny wiatr będzie z kierunku zachodniego.

Czytaj

03/04-02-2021 NA PÓŁNOCY ORAZ NA WSCHODZIE MOŻLIWE INTENSYWNE OPADY MOKREGO ŚNIEGU ORAZ ZAWIEJE I ZAMIECIE ŚNIEŻNE

W trakcie trwania ostrzeżenia ze zachodu na wschód przemieszczał się będzie front z mieszanymi opadami deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu o zmiennym natężeniu. Chwilami opady mogą być intensywne. Na północy miejscami w centrum i na wschodzie prawdopodobnie będzie padał mokry śnieg, na pozostałym obszarze deszcze ze śniegiem. Lokalnie możliwe marznące opady. Na północy pojawi się silniejszy wiatr ze wschodu powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Czytaj

09/10-02-2020 W CAŁYM REGIONIE BARDZO SILNY I PORYWISTY WIATR W PORYWACH DO 100 KM/H

W niedzielę oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek znajdziemy się pod wpływem bardzo silnego i gwałtownego układu niskiego ciśnienia. Niż o imieniu SABINE w całej środkowej europie w tym również w naszym regionie przyniesie bardzo silne porywy wiatru do 80-100 km/h

Czytaj