Users Online Now
Guests Online: 2

Members Online: 0

Total Members: 18
Newest Member: Konrad Bienkowski


13/14.04.2018 W całym regionie możliwe silniejsze burze z gradem o średnicy do 3 cm oraz silnymi opadami deszczu

W piątek przez Niemcy z południa na północ przemieszczać się będzie ośrodek niskiego ciśnienia. Popołudniu i wieczorem niż zacznie stopniowo się wypełniać, a front chłodny obejmie m.in. Polskę i nasz region. Przed frontem płynąć ma do nas ciepła, mocniej rozgrzana masa polarno-morska, a temperatura na wysokości 850 hPa( 1.5 km nad gruntem) osiągać może nawet 12 st.C. Przy ziemi na skutek silniejszego nagrzania się przyziemnej warstwy troposfery zanotujemy maksymalnie ponad 20 st.C, lokalnie wartości na termometrach będą zbliżać się nawet do 25

Czytaj

28/29.10.2017 W całym województwie bardzo silne porywy wiatru (na północy i na zachodzie do 90 - 110 km/h)

Przez najbliższe kilkadziesiąt godzin będziemy pod wpływem układu niskiego ciśnienia o imieniu Grisha. Jego centrum przechodzić będzie z północnej części Morza Bałtyckiego po centralną jego część i po Finlandię. W sobotę w godzinach wieczornych po zachodniej stronie układu powstanie wtórny ośrodek, który w szybkim tempie zanurkuje na południe i przyniesie bardzo silne lokalnie niszczące porywy wiatru.

Czytaj

01/02.08.2017 Możliwe bardzo silne burze z dużym gradem i silnym wiatrem

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem płytkiego układu niskiego ciśnienia znad Niemiec. Z południa nadal napływać będzie gorąca zwrotnikowa masa powietrza. Popołudniu z zachodu na wschód przemieszczał się będzie front atmosferyczny a przed nim linia zbieżności wiatru. Na znacznym obszarze pojawią się bardzo dobre warunki do rozwoju silnych burz.

Czytaj

28/29.06.2017 W całym regionie możliwe burze z ulewnym deszczem oraz gradem i silnym wiatrem.

W środę znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia o imieniu Rasmund znad Belgii. Po wschodniej stronie w godzinach południowych powstanie kolejny ośrodek niskiego ciśnienia, który przemieszczał się będzie z południa na północ. Powstanie chłodny front atmosferyczny z opadami deszczu i możliwymi burzami.

Czytaj

30/31.05.2017 Możliwe silne burze z gradem i z silnym wiatrem.

30 maja 2017 roku region pozostanie w zasięgu dosyć płykiego niżu znad Norwegii. Obecność ciepłego wycinka niżu doprowadzi do napływu bardzo ciepłego, wilgotnego powietrza. <a title="Ostrzeżenie" href="../../ostrzezenia_infusion/854/30/31.05.2017-W-calym-regionie-mozliwe-silne-burze-z-gradem." target="_blank" rel="noopener noreferrer">http://pogoda-zachodniopomorskie.pl/ostrzezenia_infusion/854/30/31.05.2017-W-calym-regionie-mozliwe-silne-burze-z-gradem.</a>

Czytaj

28/29.05.2017 W całym regionie możliwe burze.

W niedzielę znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia znad Norwegii. W godzinach popołudniowych i wieczornych z zachodu na wschód przemieszczał się będzie chłodny front atmosferyczny przynoszący opady deszczu z możliwymi burzami.

Czytaj

14/15.05.2017 W całym regionie burze z silnymi opadami deszczu.

W ciągu dnia „wycinek” cieplejszego i bardziej zasobnego w wilgoć powietrza przesunie się nad Polskę, m.in. nad nasze województwo, gdzie panować mają korzystne warunki do rozwoju burz. Relacja na żywo rozpocznie się w momencie pojawienia się pierwszych komórek nad naszym województwem.

Czytaj

23.04.2017 W całym regionie możliwe burze.

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia znad zachodniej Rosji o imieniu Quentin. W godzinach południowych z północnego zachodu na południowy wschód przemieszczać się będzie front atmosferyczny związane z układem. Przyniosie on opady deszczu z możliwymi lokalnymi burzami.

Czytaj

15.04.2017 Silny wiatr

Na terenie całego województwa należy spodziewać się porywów wiatru dochodzących do 70 km/h. Nad samym morzem porywy wiatru mogą dochodzić do 80 km/h. Wiatr przeważnie będzie z kierunku zachodniego, północno zachodniego i północnego. Najsilniejszych porywów należy spodziewać się późnym popołudniem, wieczorem oraz w pierwszej części nocy.

Czytaj

21.03.2017 Możliwe burze

W ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia znad Norwegii o imieniu Falk. W godzinach popołudniowych z zachodu na wschód przemieszczać się będą fronty atmosferyczne związane z układem. Przyniosą one opady deszczu z możliwymi burzami.

Czytaj

18.03.2017 Na zachodzi silny wiatr.

Na zachodzie w centrum oraz na północy województwa należy spodziewać się konwekcyjnych porywów wiatru dochodzących do 70/80 km/h. Lokalnie nie wykluczamy nieco silniejszych porywów.

Czytaj

Testowa relacja na żywo.

Przedstawiam do testowania panel do prowadzenia relacji na żywo. Możliwość czytania mają wszyscy, a dodawania relacji w formie komentarzy mają tylko administratorzy. Relacja odświeża się automatycznie co 5 sekund. Testowałem to na dwóch przeglądarkach najnowszej Mozilli oraz IE. Jak mogę prosić, to przetestujcie to u siebie. Jeśli macie jakieś problemy to proszę pisać.

Czytaj

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2017

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

486,497 unique visits

Contact Me

Nebula Theme by PHP-Fusion Inc

| Memory used: 8.25MB/4MB