O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.Opisowa

W tym miejscu przedstawiamy prognozę pogody na najbliższe kilka dni dla województwa zachodniopomorskiego. Dane pochodzą z modelu numerycznego ECMWF oraz ICON

PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 28.11.2021 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK LOKALNIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MARZNĄCYCH OPADÓW MŻAWKI ORAZ MARZNĄCYCH MGIEŁ OGRANICZAJĄCYCH WIDZIALNOŚĆ DO 200 METRÓW

W dzień zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 2°C na południowym wschodzie do 4°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby, z kierunków południowych i południowo zachodnich.
W nocy zachmurzenie duże. Na wschodzie możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Lokalnie mogą pojawić się marznące mgły ograniczające widzialność do 200 m. Na drogach miejscami bardzo ślisko! Temperatura minimalna od -1°C na południowym zachodzie do 2°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby, zmienny.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 27.11.2021 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Początkowo w pasie nadmorskim, a w drugiej części dnia na zachodzie przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C. Wiatr słaby, nad morzem okresami umiarkowany, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. W całym regionie przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Uwaga lokalnie może być ślisko! Temperatura minimalna od 0°C na południu i na wschodzie do 2°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 26.11.2021 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na północy słabe przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3°C na wschodzie do 5°C na północy. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 50 km/h, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Na wschodzie oraz na południu miejscami marznące mgły, ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -2°C na południu do 2°C nad morzem. Uwaga na drogach miejscami ślisko! Wiatr słaby, nad morzem okresami umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 25.11.2021 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY Z CZWARTKU NA PIĄTEK NAD MORZEM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNIEJSZEGO WIATRU

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 3°C na południowym zachodzie do 5°C nad morzem. Wiatr umiarkowany, nad morzem po południu porywisty, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Na północy miejscami opady deszczu, możliwy deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem porywisty w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODA 24.11.2021 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. Na północy oraz miejscami na zachodzie słaby przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 7°C na wschodzie do 9°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.
W nocy zachmurzenie duże na południowym zachodzie umiarkowane. Lokalnie możliwe słabe opady mżawki. Temperatura minimalna od 0°C na południowym zachodzie do 6°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby, nad morzem okresami umiarkowany, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 23.11.2021 ORAZ NA NOC Z WTORKU NA ŚRODĘ

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 22.11.2021 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ LOKALNIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI OPADÓW MARZNĄCYCH

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Miejscami, przelotne opady deszczu, na północnym wschodzie możliwy deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 5°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Lokalnie możliwe słabe opady mżawki. Opady mogą być marznące i powodować gołoledź. Temperatura minimalna od -1 do 0°C, nad morzem cieplej do 3°C. Wiatr słaby nad morzem umiarkowany, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 21.11.2021 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże lokalnie umiarkowane. Miejscami przelotne opady deszczu. Im dalej na północ tym opady mocniejsze. Temperatura maksymalna od 8°C do 9°C. Wiatr słaby nad morzem umiarkowany, w porywach do 65 km/h, po południu słabnący, zachodni i północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Na północy zanikające opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C na wschodzie do 5°C nad morzem. Miejscami przygruntowe przymrozki do -2°C. Wiatr słaby, nad morzem chwilami umiarkowany, północny i północno wschodni.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTA 20.11.2021 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NAD MORZEM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNIEJSZEGO WIATRU

W dzień zachmurzenie duże lokalnie umiarkowane. Na północnym wschodzie słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 10°C na wschodzie do 12°C na zachodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, zachodni i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 19.11.2021 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NAD MORZEM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNIEJSZEGO WIATRU

W dzień zachmurzenie duże. Będzie cieplej. Temperatura maksymalna od 11°C do 12°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, nad morzem w porywach do 85 km/h, zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Temperatura minimalna wyrównana ok 10°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, nad morzem w porywach do 80 km/h, zachodni.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 18.11.2021 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NAD MORZEM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNIEJSZEGO WIATRU

W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C na południowym wschodzie do 9°C na północy oraz na zachodzie. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, nad morzem w porywach do 70 km/h, zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. W całym regionie przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, nad morzem w porywach do 80 km/h, zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODA 17.11.2021 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY ZE ŚRODY NA CZWARTEK NAD MORZEM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNIEJSZEGO WIATRU

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C na wschodzie do 8°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany, po południu nad morzem okresami dość silny i porywisty w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane. Na północnym wschodzie przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 5°C na południowym wschodzie do 7°C nad morzem. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, nad morzem w porywach do 70 km/h, zachodni i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 15.11.2021 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże, na południu możliwe niewielkie przejaśnienia. Lokalnie możliwa mżawka. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr słaby, wschodni.
W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODA 10.11.2021 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Na południu lokalnie możliwa mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 8°C na wschodzie i południowym zachodzie do 9°C nad morzem. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Na południu mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 1°C na południu do 6-7°C nad morzem. Lokalnie na południu możliwe przygruntowe przymrozki. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 09.11.2021 ORAZ NA NOC Z WTORKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 7-8°C na wschodzie do 10°C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych i południowo zachodnich.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od 2°C na południu do 5-6°C nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 08.11.2021 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu, w pasie od Szczecina przez Stargard po Choszczno chwilami mogą być intensywne. Temperatura maksymalna od 8°C do 9°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane, na wschodzie rozpogodzenia. Lokalnie silne zamglenia, zwłaszcza na południowym zachodzie województwa. Temperatura minimalna od 0°C na wschodzie do 4-5°C na zachodzie, miejscami w centrum i na wschodzie przygruntowe przymrozki do -2°C. Wiatr słaby, zmienny.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 07.11.2021 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NAD MORZEM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNIEJSZEGO WIATRU

W dzień zachmurzenie duże. W całym regionie przelotne opady deszczu. Na północy możliwe burze. Temperatura maksymalna od 8°C na wschodzie do 10°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany i dość silny, nad morzem w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany okresami dość silny, w porywach do 60-70 km/h, południowo-zachodni i zachodni.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTA 06.11.2021 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NAD MORZEM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNIEJSZEGO WIATRU

W dzień zachmurzenie duże. Na północnym wschodzie słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, nad morzem dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie całkowite. W całym regionie przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 5°C na południowym wschodzie do 8°C na północy. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, nad morzem w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 05.11.2021 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Na wschodzie oraz miejscami na północy przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 11°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem początkowo dość silny, w porywach do 75 km/h, zachodni i północno zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Na północy przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODA 03.11.2021 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane od zachodu stopniowo wzrastające do dużego. Nad ranem na południu słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C na wschodzie do 6°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.