O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.


Ostrzeżenie! Mróz Ważne od 2021-01-17 godz: 16:00 do 2021-01-18 godz: 09:00 Czytaj więcej
                       

PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 17.01.2021 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive imageW dzień zachmurzenie małe na zachodzie umiarkowane. Temperatura maksymalna od -13°C na wschodzie do -4°C w Świnoujściu. Wiatr słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe w Szczecinie wyniesie 1021 hPa.
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -17°C na wschodzie do -6°C na północnym zachodzie.
UWAGA nad ranem przy pogodnym niebie, przy gruncie możliwe spadki temperatury do -20°C. Wiatr słaby, południowy.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 16.01.2021 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ NA WSCHODZIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MROZU. TEMPERATURA MINIMALNA W TYCH REGIONACH MOŻE SPADAĆ DO -15 STOPNI

W dzień zachmurzenie duże z przejaśnieniami (głównie na zachodzie). Na wschodzie województwa, opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C na wschodnich krańcach do 1°C nad samym morzem. Wiatr umiarkowany, na północy okresami dość silny i porywisty, w porywach do 55 km/h, północny i północno-zachodni. Na północnym wschodzie silniejszy wiatr może powodować zawieje i zamiecie śnieżne.
W nocy zachmurzenie umiarkowane z większymi przejaśnieniami. Na północy oraz miejscami na wschodzie słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -14°C na wschodzie do -4°C w Świnoujściu. Nad ranem przy pogodnym niebie temperatura może być o kilka stopni niższa. Wiatr umiarkowany, wschodni i północny.


(AKTUALIZACJA) PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 15.01.2021 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. W całym regionie możliwe przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C w Szczecinku do 1°C w Świnoujściu. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny i porywisty, w porywach do 50 km/h, północny i północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże z przejaśnieniami na zachodzie. Na północy w centrum oraz na wschodzie możliwe opady śniegu. Temperatura minimalna od -7°C na południowym zachodzie i miejscami w centrum oraz na wschodzie do -2°C na północy. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 50 km/h, północny i północno-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 14.01.2021 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Na północy możliwe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C na wschodzie i w centrum do 3°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem w porywach do 50 km/h, północny i północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na północy oraz na zachodzie przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -5°C w Szczecinku do około 1°C nad morzem. Wiatr słaby, na północy umiarkowany w porywach do 50 km/h, północny i północno-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 13.01.2021 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W CAŁYM REGIONIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI OPADÓW MIESZANYCH DESZCZU ZE ŚNIEGIEM ORAZ MOKREGO ŚNIEGU LOKALNIE SILNEGO WIATRU POWODUJĄCEGO ZAWIEJE I ZAMIECIE ŚNIEŻNE

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. W całym regionie przelotne opady śniegu, na zachodzie i północy chwilami mogą być umiarkowane. Nad morzem lokalnie możliwe burze. Temperatura maksymalna od 0°C w Szczecinku do 3°C w Kołobrzegu. Wiatr umiarkowany, chwilami dość silny, w porywach do 50 km/h, nad morzem do 65 km/h, południowo zachodni, zachodni popołudniu skręcający na północno-zachodni i północny. Silny wiatr miejscami może powodować zawieje i zamiecie śnieżne.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C w Drawsku Pomorskim do 1°C w Kołobrzegu. Wiatr nadal umiarkowany, w porywach do 50-60 km/h, zmienny.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 12.01.2021 ORAZ NA NOC Z WTOREKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. W całym regionie opady deszczu ze śniegiem i deszczu, na wschodzie mokrego śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C w Szczecinku do 4°C w Kołobrzegu. Wiatr umiarkowany, początkowo okresami dość silny i porywisty, nad morzem w porywach do 70 km/h, po południu stopniowo słabnący, południowo-zachodni. Na wschodzie województwa wiatr początkowo może powodować zawieje śnieżne.
W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane. Przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C w Szczecinku do 1°C nad morzem. Miejscami wystąpi oblodzenie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny i porywisty, zachodni i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 11.01.2021 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive imageW dzień zachmurzenie duże i całkowite. Lokalnie słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0,5°C w Szczecinku do 3°C nad morzem. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże i całkowite. W całym regionie możliwe słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem, nad ranem na północy opady mogą być umiarkowane. Temperatura minimalna od -1°C na wschodzie do 1°C w okolicach Darłowa i Świnoujścia. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, nad morzem w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni i południowy.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 10.01.2021 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 09.01.2021 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ W CAŁYM REGIONIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MARZNĄCYCH MGIEŁ.

W dzień zachmurzenie duże i całkowite. Lokalnie możliwe słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C w Szczecinku do 3°C w Świnoujściu. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem w porywach do 30 km/h, zachodni i północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Okresami słabe opady śniegu. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -2°C na wschodzie do 0°C na północnym zachodzie. Uwaga drogi miejscami śliskie. Wiatr słaby, południowo-zachodni i zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 08.01.2021 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie całkowite. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C w większości regionu do 1°C nad morzem. Wiatr słaby, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C w Szczecinku do 0,5°C w Świnoujściu. Lokalnie możliwe mgły ograniczające widzialność do 300 metrów. Drogi miejscami śliskie. Wiatr słaby, z południowego zachodu.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 07.01.2021 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie całkowite. Miejscami słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C w Szczecinie do 2°C w Darłowie. Ciśnienie w południe w Szczecinie wyniesie 1009 hPa. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie całkowite. Miejscami słabe opady śniegu. Lokalnie możliwe mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna w nocy od -1°C w Szczecinku do 1°C w Darłowie. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 06.01.2021 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. Okresami słabe mieszane opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C na wschodzie i południu do 2°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, z południa i południowego wschodu.
W nocy zachmurzenie duże. Lokalnie słabe opady śniegu, nad morzem możliwe deszcz ze śniegiem. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 300 lokalnie 200 m. Temperatura minimalna od -1°C w Szczecinku do 1°C w Kołobrzegu. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni.


(AKTUALIZACJA) PROGNOZA POGODY NA WTOREK 05.01.2021 ORAZ NA NOC Z WTOREKU NA ŚRODĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NA W CAŁYM REGIONIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH NA PÓŁNOCY W POSTACI SILNEGO WIATRU, KTÓRY W PORYWACH MOŻE OSIĄGAĆ PRĘDKOŚĆ DO 70 KM/H NA POZOSTAŁYM OBSZARZE MOŻLIWE OBLODZENIA.
W dzień zachmurzenie duże. W całym regionie możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem. Popołudniu od wschodu wkroczy strefa opadów mieszanych deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu związana z układem niskiego ciśnienia o imieniu Ahmet. Temperatura maksymalna od 1°C w Wałczu do 5°C na północy. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny w porywach do 60 km/h, północny i północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie całkowite. W całym regionie mieszane opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Najpóźniej zacznie padać na północnym zachodzie w okolicach Świnoujścia. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej może wynieść od 2 do 7 cm. Temperatura minimalna od -0,6°C na wschodzie do 2°C na północnym zachodzie. Drogi w całym regionie śliskie. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, w porywach do 70 km/h, północny i północno-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA NAJBLIŻSZĄ NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK (03/04.01.2021)

Responsive image


W nocy zachmurzenie całkowite. W całym regionie możliwe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej może wynieść od 2 cm do 4 cm. Temperatura minimalna od -1°C na wschodzie do 2°C na północy. Uwaga drogi miejscami śliskie. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, w porywach do 70 km/h, wschodni i północno-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 04.01.2021 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. W całym regionie możliwe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C w Szczecinku do 2°C na północy. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny w porywach do 55 km/h, wschodni i północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie całkowite. Lokalnie zanikające słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -1°C na wschodzie do 2°C na północy. Drogi miejscami śliskie. Wiatr umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.


(AKTUALIZACJA) PROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 02.01.2021 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ W CAŁYM REGIONIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MARZNĄCYCH MGIEŁ.

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Na południowo zachodnich i częściowo północnych krańcach w drugiej części dnia możliwe przejaśnienia. Na północy słabe opady deszczu ze śniegiem lub samego śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C na wschodzie do 3°C na północy. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie przeważnie umiarkowane. W całym regionie marznące mgły osadzające szadź i ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -2°C w Koszalinie do 0°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowo wschodnich i wschodnich.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 31.12.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z CZWARTKU NA PIĄTEK W CAŁYM REGIONIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MARZNĄCYCH MGIEŁ.

W dzień zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Lokalnie możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura maksymalna od 2°C w Szczecinku do 4°C na północy. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowo zachodnich.
W nocy zachmurzenie duże. Na północy możliwy słaby śnieg. W całym regionie możliwe marznące mgły osadzające szadź i ograniczające widzialność do 200-300 metrów. Temperatura minimalna od -2°C na południowym wschodzie do 0°C na północy. Wiatr słaby chwilami umiarkowany, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 30.12.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 2°C do 3 lokalnie 4°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 40 km/h, z kierunków południowych.
W nocy zachmurzenie umiarkowane przejaśnieniami, na północy wzrastające do dużego. Temperatura minimalna od -1°C na południowym wschodzie do 3°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby umiarkowany, południowy i południowo zachodni.


(AKTUALIZACJA) PROGNOZA POGODY NA WTOREK 29.12.2020 ORAZ NA NOC Z WTOREKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. We wschodniej połowie województwa opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3°C na wschodzie do 4°C na północy i miejscami na zachodzie. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Lokalnie możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 28.12.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY W CAŁYM REGIONIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MOŻLIWYCH OPADÓW MARZNĄCYCH I GOŁOLEDZI

W dzień zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 2°C do 3°C. Najcieplej będzie w okolicach Kołobrzegu. Wiatr umiarkowany, w porywach do 50 km/h, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. W drugiej części nocy możliwe opady deszczu, deszczu ze śniegiem lokalnie samego śniegu. Temperatura minimalna od 0°C w centrum i na południowym wschodzie województwa do 2°C nad morzem.
UWAGA na drogach miejscami ślisko.
Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 27.12.2020 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NA PÓŁNOCY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNEGO WIATRU, KTÓRY W PORYWACH MOŻE OSIĄGAĆ PRĘDKOŚĆ DO 70 KM/H.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 0°C na wschodzie do 2°C na północy. Wiatr dość silny i porywisty, chwilami w porywach do 70km/h, południowy i południowo wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od -2°C na wschodzie do 1°C na północnym zachodzie, przy gruncie spadki temperatury do -3 lokalnie -4°C. Wiatr umiarkowany i silny, w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 26.12.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 25.12.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 24.12.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NA PÓŁNOCY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNEGO WIATRU, KTÓRY W PORYWACH MOŻE OSIĄGAĆ PRĘDKOŚĆ DO 70 KM/H.
W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, silniejsze na północy. Tam też popołudniu możliwe opady deszczu ze śniegiem. Będzie ciepło. Temperatura maksymalna od 7°C na północnym zachodzie do 9°C na południu i południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, w porywach do 65 km/h, północno zachodni i północny.
W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane. W całym regionie możliwe przelotne opady deszczu lokalnie deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Temperatura minimalna od 2°C na południu i na wschodzie do 3-4°C nad samym morzem. Nad ranem lokalnie możliwe spadki temperatur przy gruncie do -1°C. UWAGA miejscami drogi śliskie. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, w porywach do 70 km/h, północny i północno-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 23.12.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W TRAKCIE PROGNOZY NOCĄ Z ZACHODU NA WSCHÓD PRZEMIESZCZAŁ SIĘ BĘDZIE KOLEJNY FRONT ATMOSFERYCZNY Z OPADAMI DESZCZU I DESZCZU ZE ŚNIEGIEM.
W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane z większymi przejaśnieniami. Wieczorem na zachodzie pojawią się słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 3-4°C na wschodzie i miejscami w centrum do 6°C na krańcach zachodnich i północnych. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie całkowite. W całym regionie pojawią się opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Na wschodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem. Wysokość opadów w regionie od 5 mm do 10 mm, miejscami do 15 mm. Temperatura minimalna od 2°C na wschodzie do 5°C na południowym wschodzie. Wiatr umiarkowany, z kierunków południowo zachodnich.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 22.12.2020 ORAZ NA NOC Z WTOREKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W TRAKCIE PROGNOZY NAJDZIEMY SIĘ W ZASIĘGU FRONTU ATMOSFERYCZNEGO ZWIĄZANEGO Z UKŁADEM NISKIEGO CIŚNIENIA GRETA ZNAD POŁUDNIOWEJ SKANDYNAWII. POJAWIĄ SIĘ OPADY DESZCZU LOKALNIE MOŻLIWE BĘDĄ SŁABE BURZE I SILNIEJSZY WIATR.
W dzień zachmurzenie całkowite. Okresami opady deszczu. Prognozowana wysokość opadów od 6 mm do 8 mm, lokalnie do 12 mm. Z południowego zachodu napłynie cieplejsza masa powietrza. Temperatura maksymalna od 9°C na północy do 11 lokalnie 12°C na zachodzie i południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, nad morzem w porywach do 65 km/h, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 2°C na wschodzie do 5-6°C nad samym morzem. Wiatr początkowo umiarkowany,nad morzem dość silny, w porywach do 70 km/h, po północy słabnący, z kierunków zachodnich.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 21.12.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 20.12.2020 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane, po południu od zachodu wzrastające do dużego. Na południowym wschodzie w pierwszej części dnia możliwe mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 2°C na południowym wschodzie do 5°C nad morzem. Wiatr umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Z zachodu na wschód przemieszczał się będzie front z opadami deszczu. W centrum oraz na wschodzie początkowo mogą to być opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Na wschodzie początkowo możliwe mgły. Temperatura minimalna od 0°C na wschodzie do 2-3°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany, południowy.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 19.12.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

W dzień na zachodzie i północy województwa zachmurzenie umiarkowane w pozostałej części duże. Temperatura maksymalna od 1°C na wschodzie do 5°C na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 45 km/h, południowy i południowo wschodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane, wszędzie możliwe mgły ograniczające widzialność do 200-300 metrów. Temperatura minimalna od 0°C na wschodzie do 3°C na północnym zachodzie. Lokalnie możliwe przygruntowe przymrozki. Wiatr umiarkowany, południowy i południowo wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 18.12.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 6°C na wschodzie do 7°C na zachodzie i północy. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe w Szczecinie 1025 hPa.
W nocy zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 0°C na południowym wschodzie do 2-3°C nad morzem (lokalnie możliwe przygruntowe przymrozki do -2°C). Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.


(AKTUALIZACJA) PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 17.12.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Rano na zachodzie możliwe przejaśnienia. W ciągu dnia możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C na południu i miejscami na wschodzie do 7°C na północnym wschodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 50 km/h, południowy.
W nocy zachmurzenie duże na zachodzie w drugiej części nocy umiarkowane. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C na wschodzie do 6°C na północy. Wiatr słaby, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 16.12.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W CAŁYM REGIONIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GĘSTYCH MGIEŁ.
W dzień zachmurzenie duże. Okresami mgły ograniczające widzialność do 300 lokalnie 200 m. Temperatura maksymalna od 5°C w centrum do 8°C na zachodzie. Wiatr słaby, z kierunków zmiennych.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200/100 m. Temperatura minimalna od 2°C na wschodzie do 4°C na pozostałym regionie. Wiatr słaby i umiarkowany i porywisty, południowo wschodni.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 15.12.2020 ORAZ NA NOC Z WTOREKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 2°C na wschodzie do 6°C na północy. Wiatr umiarkowany, południowy i południowo wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 2°C na wschodzie do 5°C na zachodzie. Wiatr słaby, południowy.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 14.12.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 12.12.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY W CENTRUM I NA WSCHODZIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MOŻLIWYCH OPADÓW MARZNĄCYCH
W dzień zachmurzenie duże. W całym regionie możliwe słabe opady mżawki. Temperatura maksymalna od 1°C w centrum oraz na wschodzie i miejscami na południu do 3°C nad samym morzem. Wiatr słaby chwilami umiarkowany południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Lokalnie możliwe mgły ograniczające widzialność do 250 m. W centrum oraz na wschodzie, możliwe słabe opady śniegu lub marznącej mżawki powodującej gołoledź. Temperatura minimalna od 0°C na wschodzie i miejscami w centrum do 2°C w Świnoujściu. UWAGA miejscami drogi śliskie. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 11.12.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY W CENTRUM NA POŁUDNIU I NA WSCHODZIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GĘSTYCH MGIEŁ. LOKALNIE MGŁY MOGĄ BYĆ MARZNĄCE
W dzień zachmurzenie duże. Miejscami opady mżawki lub słabego deszczu ze śniegiem. Na północy możliwe słabe opady śniegu. W ciągu dnia miejscami możliwe zamglenia. Temperatura maksymalna od -1°C na wschodzie do 1°C na północy. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. W centrum na wschodzie oraz na południu w drugiej części nocy możliwe mgły ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -1°C na południu i na wschodzie do 1°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 10.12.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY NA WSCHODZIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI OPADÓW MARZNĄCYCH
W dzień zachmurzenie duże. Lokalnie możliwe słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od -2°C na wschodzie do 0°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Lokalnie możliwe słabe opady śniegu, na wschodzie możliwy marznący deszcz powodujący gołoledź. Temperatura minimalna od -3°C na wschodzie oraz na południowym zachodzie do -1°C na północy. Wiatr słaby, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 09.12.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane z lokalnymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od -1°C w Szczecinku do 2°C w Świnoujściu. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od -3/-4°C na wschodzie do -1°C w Świnoujściu. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 08.12.2020 ORAZ NA NOC Z WTOREKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie przeważnie umiarkowane i duże. Na północnym wschodzie możliwe słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od -1°C w Szczecinku do 3°C na zachodzie. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane lokalnie duże. Temperatura minimalna od -2°C na wschodzie do 2°C w okolicach Świnoujścia. Wiatr umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 07.12.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY NA WSCHODZIE I NA POŁUDNIU PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MOŻLIWEJ GOŁOLEDZI
W dzień zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Po południu możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 3°C na wschodzie do 8°C na zachodzie. Wiatr umiarkowany i silny, w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami możliwe słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, na południu i na wschodzie możliwy marznący deszcz powodujący gołoledź. Temperatura minimalna od -2°C w Szczecinku do 4°C na południowym zachodzie. Wiatr przeważnie umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 06.12.2020 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 6°C w Szczecinku do 10/11°C na zachodzie. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od 1°C na wschodzie do 4°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany chwilami dość silny, w porywach do 60 km/h, wschodni i południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 05.12.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 6°C do 8 lokalnie 9°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od 2°C na zachodzie do 5°C na północnym wschodzie. Wiatr umiarkowany chwilami porywisty, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 04.12.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. Na południowym zachodzie możliwe przejaśnienia. Temperatura maksymalna od 2°C w centrum i na wschodzie do 3-4°C na pozostałym obszarze. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od 0°C na południowym zachodzie do 2°C nad morzem. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 03.12.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GOŁOLEDZI
OSTRZEŻENIE
W dzień zachmurzenie duże. Po południu (zwłaszcza na wschód od linii Barlinek - Stargard - Kołobrzeg) pojawią się słabe lokalnie na wschodzie chwilami intensywne opady śniegu. Miejscami mogą wystąpić opady mieszane. Uwaga popołudniu w całym regionie może być ślisko i niebezpiecznie. Temperatura maksymalna od -1°C na wschodzie do 1°C w Świnoujściu. Wiatr umiarkowany, południowy.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami zanikające opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -2°C miejscami na południu i na wschodzie do 1°C na północnym zachodzie w okolicach Świnoujścia. UWAGA lokalnie drogi śliskie. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 02.12.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od -2°C na wschodzie do 2°C na północnym zachodzie województwa. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od -5°C na wschodzie do -3°C, nad morzem -2°C na północnym zachodzie. Przy gruncie możliwe spadki temperatur do -7 lokalnie -8°C. Wiatr umiarkowany w porywach do 45 km/h, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 01.12.2020 ORAZ NA NOC Z WTORKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. Lokalnie możliwy słaby deszcz ze śniegiem lub śnieg. Temperatura maksymalna od 1,5°C w Szczecinku do 3-4°C nad samym morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Lokalnie możliwe słabe opady śniegu. Będzie chłodno. Temperatura minimalna od -3°C w Szczecinku do 1°C w Świnoujściu. Przy gruncie możliwe spadki temperatur nawet do -5°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 30.11.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GOŁOLEDZI
W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słaby deszcz lub deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, nad morzem w porywach do 40 km/h, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Na zachodzie miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -2°C na wschodzie do 1°C w Świnoujściu. Wiatr słaby nad morzem umiarkowany, południowy.
UWAGA miejscami drogi śliskie.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 29.11.2020 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GOŁOLEDZI
W dzień zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami (zwłaszcza na zachodzie i w centrum) przelotny deszcz lub deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 4°C na wschodzie do 6°C na zachodzie. Wiatr umiarkowany, z kierunków północno wschodnich.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotny deszcz ze śniegiem lub śnieg. Temperatura minimalna od -1°C na wschodzie do 1°C miejscami na południu, przy gruncie spadki temperatury do -3°C. Wiatr słaby.
UWAGA na drogach miejscami ślisko.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTA 28.11.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane z większymi przejaśnieniami. Początkowo możliwe mgły. Lokalnie możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 4°C w Szczecinku do 7°C nad samym morzem. Wiatr słaby nad morzem umiarkowany, północny i północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże na południu umiarkowane. Miejscami słabe opady deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu. Temperatura minimalna od 0°C na południu do 6°C nad morzem. Wiatr słaby nad morzem umiarkowany, w porywach do 45 km/h, z kierunków północnych.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 27.11.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z PIĄTKU NA SOBOTĘ PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GĘSTYCH MGIEŁ
W dzień zachmurzenie umiarkowane z lokalnymi przejaśnieniami. Miejscami (zwłaszcza na wschodzie i północnym wschodzie) możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 6°C na wschodzie i południu do 8°C nad samym morzem. Wiatr słaby lokalnie umiarkowany, północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 metrów. Temperatura minimalna od -1°C na południowym zachodzie do 5/6°C nad samym morzem. Wiatr słaby, północny i północno-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 26.11.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. Przed południem miejscami mgły, początkowo marznące i ograniczające widzialność do 200 m. Lokalnie możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 4°C na południowym wschodzie do 9°C na północnym wschodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane. Miejscami słabe zanikające opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C na południowym wschodzie do 6/7°C w powiatach nadmorskich. Wiatr słaby nad morzem umiarkowany, w porywach do 45 km/h, zachodni i północno-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 25.11.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ ZE ŚRODY NA CZWARTEK PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GĘSTYCH MGIEŁ
W dzień zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 3°C na południowym zachodzie do 5-6°C na północy. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Lokalnie mgły ograniczające widzialność do 150 m. Temperatura minimalna od -1°C na południu do 2°C na północy, lokalnie przy gruncie spadki temperatury do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 23.11.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 22.11.2020 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 21.11.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W SOBOTĘ ORAZ NOCĄ Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ NA PÓŁNOCY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNEGO WIATRU.

W dzień zachmurzenie duże. Po południu opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4°C w centrum i na wschodzie do 6°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany,nad morzem dość silny, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C w Wałczu i w Szczecinku do 6°C wzdłuż wybrzeża. Wiatr umiarkowany i porywisty, nad morzem w porywach do 75 km/h, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 20.11.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub krupy śnieżnej. W pasie nadmorskim możliwe burze. Temperatura maksymalna od 5°C w Szczecinku do 7°C w okolicach Darłowa. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 55 km/h, zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Na północy możliwe słabe przelotne opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura minimalna od -1°C na południu w centrum i na wschodzie do 2°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, zmienny.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 19.11.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W CZWARTEK ORAZ NOCĄ Z CZWARTKU NA PIĄTEK NA PÓŁNOCNYM WSCHODZIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNEGO WIATRU.
W dzień zachmurzenie umiarkowane szybko wzrastające do dużego. Z północnego zachodu na południowy wschód przemieszczać się będą dwa chłodne fronty atmosferyczne przynoszące opady deszczu i silniejszy wiatr. Temperatura maksymalna od 9°C w Wałczu do 11°C w Szczecinie i w Świnoujściu. Wiatr umiarkowany, w drugiej części dnia silny i porywisty. Nad morzem w porywach do 85 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Na wschodzie i na południu zanikające opady deszczu. Nad ranem na północy możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C na południowym wschodzie do 6°C na północnym wschodzie. Wiatr początkowo dość silny, nad morzem w porywach do 75 km/h, po północy słabnący. Kierunek wiatru zmieni się na północno-zachodni. Na wybrzeżu możliwa cofka.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 18.11.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 10°C na południowym wschodzie do 12°C na zachodzie i częściowo północy. Wiatr umiarkowany, na północy w porywach do 45 km/h, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 6°C na wschodzie do 8°C na zachodzie i północy. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, nad morzem w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 17.11.2020 ORAZ NA NOC Z WTORKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień początkowo zachmurzenie umiarkowane, po południu duże. W drugiej części dnia na zachodzie i w centrum opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C na wschodzie do 10°C na zachodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem porywisty, w porywach do 50 km/h, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Na wschodzie możliwe opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 50 km/h, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 16.11.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive imagePROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 15.11.2020 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane w centrum i lokalnie na wschodzie duże. Temperatura maksymalna od 11°C w Szczecinku do 13°C w Dębnie i w Szczecinie. Wiatr słaby, po południu okresami umiarkowany, w porywach do 35 km/h, południowy.
W nocy zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Nad ranem na zachodzie możliwy słaby deszcz. Temperatura minimalna od 5°C na wschodzie i południowym wschodzie do 8°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 45 km/h, południowy i południowo wschodni.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTĘ 14.11.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. W drugiej części dnia możliwe silne zamglenie. W całym regionie możliwe opady mżawki. Temperatura maksymalna od 9°C w Szczecinku do 12°C w Dębnie. Wiatr słaby, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Lokalnie możliwe mgły ograniczające widzialność do 200 m. Początkowo miejscami opady deszczu, głównie na wschodzie. Temperatura minimalna od 7°C w Wałczu do 9°C na północy i miejscami na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 13.11.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

Po kilkudniowej dominacji niskiego i bardzo niskiego zachmurzenia pora na zmiany w pogodzie. W piątek pojawią się przejaśnienia i lokalnie wyjrzy słońce. Dzięki temu zrobi się troszkę cieplej.
W dzień zachmurzenie umiarkowane. Na wschodzie możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8/9°C na wschodzie do 10/11°C na południu i na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Lokalnie pojawią się mgły ograniczające widzialność do 200-300 metrów. Temperatura minimalna od 4°C na wschodzie do 6/7°C na zachodzie i północy. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 12.11.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami opady mżawki, na wschodzie możliwy słaby deszcz. Temperatura maksymalna od 6°C na południowym wschodzie do 9°C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.
W nocy zachmurzenie duże. Miejscami możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 5°C na południowym wschodzie do 7°C na północnym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 11.11.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W środę bez większych zmian nadal pochmurno i chłodno.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 10.11.2020 ORAZ NA NOC Z WTORKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i całkowite. Rano głównie na zachodzie i miejscami na południu silne zamglenia. Lokalnie możliwe słabe opady mżawki. Temperatura maksymalna od 6°C w centrum oraz na południu do 8°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami mgły ograniczająca widzialność do 200-250m. W całym regionie możliwe opady mżawki, na północy możliwy słaby deszcz. Temperatura minimalna od 4°C w centrum i na południowym wschodzie do 6°C nad samym morzem. Wiatr słaby, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 09.11.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Niewielkie przejaśnienia możliwe na północnym wschodzie województwa. Temperatura maksymalna od 5-6°C na zachodzie i południu do 8°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby, południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie całkowite. Lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200-300 m. Temperatura minimalna od 3°C na wschodzie do 5°C nad samym morzem. Wiatr słaby, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 08.11.2020 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

W dzień po ustąpieniu mgieł zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 5/6°C na południowym zachodzie do 10°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby, zmienny.
W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane. Na południu oraz na zachodzie możliwe mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4°C na południowym wschodzie, miejscami w centrum i na zachodzie do 6°C na północy. Wiatr słaby, południowo-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTA 07.11.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ W CENTRUM ORAZ NA ZACHODZIE I NA POŁUDNIU PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GĘSTYCH MGIEŁ
W dzień po ustąpieniu mgieł zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 11°C na wschodzie do 12°C na zachodzie i na południu. Wiatr słaby, południowy i południowo zachodni.
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Liczne mgły ograniczające widzialność do 100 m. Temperatura minimalna od 2°C na południu do 7°C na północy, lokalnie przygruntowe przymrozki do -1°C. Wiatr słaby, południowo zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 06.11.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z PIĄTKU NA SOBOTĘ W CAŁYM REGIONIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI GĘSTYCH MGIEŁ
W dzień zachmurzenie duże głównie piętra niskiego i średniego. Temperatura maksymalna od 11°C na południowym wschodzie i miejscami w centrum do 13°C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany, zachodni.
W nocy zachmurzenie duże, w drugiej części nocy większe przejaśnienia. W całym regionie możliwe będą mgły ograniczające widzialność do 150 m. Temperatura minimalna od 6°C na południowym zachodzie do 9°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 05.11.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W CZWARTEK ORAZ NOCĄ Z CZWARTKU NA PIĄTEK NA PÓŁNOCNYM WSCHODZIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNEGO WIATRU.
W dzień zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Na północnym wschodzie możliwy przelotny deszcz lub mżawka. Temperatura maksymalna od 9°C na południowym wschodzie do 11°C na północnym wschodzie. Wiatr umiarkowany, nad środkowym i wschodnim wybrzeżem dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni.
W nocy zachmurzenie duże miejscami umiarkowane. Temperatura minimalna od 7°C na południu do 9/10°C nad morzem. Wiatr umiarkowany, nad morzem początkowo dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 04.11.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 9°C w centrum i miejscami na wschodzie do 11°C na północnym wschodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 60 km/h, zachodni.
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane na północnym wschodzie duże. W okolicach Darłowa możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C na południowym zachodzie do 9°C na północnym wschodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 03.11.2020 ORAZ NA NOC Z WTORKU NA ŚRODĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane (głównie piętra niskiego i średniego). Temperatura maksymalna od 11°C na północnym wschodzie do 13°C na zachodzie i południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura minimalna od 6°C w centrum oraz miejscami na zachodzie i na wschodzie do 8°C nad samym morzem. Wiatr słaby, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 02.11.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

W tym dniu możliwy kolejny rekord maksymalnej temperatury. Do tej pory najcieplej tego dnia 02.11 było w 1968 roku. W Szczecinie tego dnia było +17.3°C. Czy dzisiaj te wartości zostaną przekroczone?
W dzień zachmurzenie duże, po południu lokalnie umiarkowane. Okresami opady deszczu.. Będzie ciepło. Temperatura maksymalna od 15°C do 17°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem w porywach do 55 km/h, południowy i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże, na zachodzie miejscami umiarkowane. Lokalnie opady deszczu. Temperatura minimalna od 11°C do 12°C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 22.10.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Będzie ciepło. Temperatura maksymalna od 17°C na wschodzie do 19°C na zachodzie. Nad morzem chłodniej do 15-16°C. W pierwszej części dnia wiatr umiarkowany i porywisty, nad morzem w porywach do 70 km/h, popołudniu słabnący, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ 21.10.2020 ORAZ NA NOC ZE ŚRODY NA CZWARTEK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ ZE ŚRODY NA CZWARTEK NA PÓŁNOCNYM WSCHODZIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNEGO WIATRU.
W dzień zachmurzenie duże. W pierwszej części dnia opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, w porywach do 55 km/h, południowy.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od 10°C do 12°C. Wiatr dość silny, w porywach do 60 km/h, nad morzem do 75 km/h, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 19.10.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NOCĄ Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK NA POŁUDNIOWYM WSCHODZIE ORAZ MIEJSCAMI W CENTRUM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH.
W dzień zachmurzenie umiarkowane, na północy i północnym wschodzie, wzrastające do dużego. Słabe opady deszczu możliwe są na północy, północnym wschodzie a popołudniu miejscami w centrum województwa. Temperatura maksymalna od 10°C do 11°C. Wiatr umiarkowany nad morzem w porywach do 45 km/h,
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Na północnym wschodzie zanikające opady deszczu. Nad ranem w głębi lądu mgły ograniczające widzialność do 300 lokalnie do 150 m. Temperatura minimalna od 2°C na południowym wschodzie do 6°C na północnym zachodzie. Lokalnie możliwe przygruntowe przymrozki. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTA 17.10.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. W godzinach porannych miejscami mgły ograniczające widzialność do 300 m. Miejscami możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich po południu przechodzący na kierunki zachodnie.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północy oraz północnym wschodzie możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C, nad morzem około 8/9°C. Wiatr umiarkowany wzmagający się stopniowo do dość silnego, nad ranem porywisty, rano nad morzem w porywach do 70 km/h, z kierunków zmiannych.


PROGNOZA POGODY NA WTOREK 13.10.2020 ORAZ NA NOC Z WTORKU NA ŚRODĘ

Responsive image

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY NA PÓŁNOCY ORAZ MIEJSCAMI W CENTRUM PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI SILNYCH PORYWÓW WIATRU.

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 12°C do 13°C. Wiatr słaby i umiarkowany, po południu umiarkowany i dość silny, porywisty, północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie całkowite. Opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Wysokość opadów od 5 mm do 10 mm, miejscami do 15 mm. Temperatura minimalna od 8°C do 12°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, nad morzem w porywach do 85 km/h, północno-wschodni.


PROGNOZA POGODY NA PONIEDZIAŁEK 12.10.2020 ORAZ NA NOC Z PONIEDZIAŁKU NA WTOREK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 11°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Nad ranem lokalnie mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 2°C do 3°C, nad morzem od 6°C do 8°C. Lokalnie przygruntowe przymrozki do -1°C. Wiatr słaby, południowy.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 11.10.2020 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura w całym regionie wyrównana ok 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Nad ranem lokalnie mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby, nad morzem okresami umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA SOBOTA 10.10.2020 ORAZ NA NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane. Lokalnie możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 12°C do 13°C. Wiatr umiarkowany i porywisty, nad morzem okresami dość silny w porywach do 50 km/h, z kierunków zachodnich.
W nocy zachmurzenie umiarkowane. Będzie chłodniej. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C (najcieplej nad morzem). Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.


PROGNOZA POGODY NA PIĄTEK 09.10.2020 ORAZ NA NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Responsive image

W dzień zachmurzenie umiarkowane. Lokalnie możliwe słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 14°C do 15°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 40 km/h, zachodni i północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C, nad samym morzem około 11°C. Wiatr umiarkowany, z kierunków południowo zachodnich i zachodnich.


PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK 08.10.2020 ORAZ NA NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Responsive image

W dzień zachmurzenie duże. Po południu miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 13°C do 14°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem porywisty, południowy i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże. Z zachodu na wschód przemieszczał się będzie front atmosferyczny z opadami deszczu. Suma opadów deszczu może wynieść od 3 do 7mm. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem porywisty do 65 km/h, południowo-zachodni.


Nasz serwis pogoda-zachodniopomorskie.pl wykorzystuje pliki cookies. Niektóre mogły już być ustawione.
Kliknij przycisk ZAAKCEPTUJ CIASTECZKA, aby ukryć ten pasek i zaakceptować nasze pliki cookie. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak wyrażasz zgodę na nasze pliki cookie.Przeczytaj więcej o naszych plikach cookie