Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Ostrzeżenie! Burza Ważne od 2018-09-22 godz: 07:00 do 2018-09-23 godz: 07:00 Czytaj więcej
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla północnej części województwa ze względu na silne opady deszczu (do 20-30 mm), silne porywy wiatru do 80-90 km/h oraz w mniejszym stopniu przed opadami gradu i pojawieniem się trąby wodnej.
Ostrzeżenie! Wiatr Ważne od 2018-09-22 godz: 07:00 do 2018-09-23 godz: 07:00 Czytaj więcej
I STOPIEŃ ZAGROŻENIA zostaje wydany dla północnej części województwa ze względu na silne porywy wiatru do 80 km/h.
Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

Prognozy

Prognoza pogody na najbliższe dni. Ocieplenie, Wiosna powraca !

18 Apr :Prognoza pogody na najbliższe dni. Ocieplenie, Wiosna powraca !

Prognozowany jest napływ cieplejszych polarno-morskich mas powietrza. Prawie wszędzie temperatury maksymalne osiągną lub przekroczą przy ziemi 20 st.C. Z minusowych wartości temperatury ponad warstwą graniczną na wysokości 850 hPa(1.5 km nad poziomem gruntem) przechodzimy do wartości plusowych. Będzie to miało odzwierciedlenie w wartościach na termometrach przy powierzchni ziemi przez całą dobę, w dzień jak i w nocy. Sobotni poranek może być jeszcze zimny i możemy zanotować 0-3 st.C. Miejscami, nawet nie można wykluczyć przymrozków. ... Continue Reading +

Prognoza pogody na Święta Wielkanocne (31-03/02-04-2018)

18 Apr :Prognoza pogody na Święta Wielkanocne (31-03/02-04-2018)

Pogodę na nadchodzące dni kształtować będzie układ niskiego ciśnienia. Przyniesie on początkowo opady deszczu chwilami o umiarkowanym natężeniu oraz deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Śnieg pojawi się zwłaszcza nocą z niedzieli na poniedziałek oraz w drugim dniu świąt. Będzie znacznie chłodniej niż prognozowano kilka dni temu na różnych pogodowych portalach. ... Continue Reading +

Prognoza pogody na czwartek (29.03.2018)

18 Apr :Prognoza pogody na czwartek (29.03.2018)

Miniona noc przyniosła jeszcze niższe wartości temperatur niż były prognozowane. Najchłodniej nad ranem było w Szczecinie -2.5 st. C. Lokalnie na północy pojawiały się słabe opady śniegu a na południowym zachodzie opady mżawki. Niestety przed nami jeszcze większe załamanie pogody. Już za kilkanaście godzin znajdziemy się pod wpływem układu niskiego ciśnienia Elisabeth i zokludowanego frontu atmosferycznego. W czwartek w południe centrum niżu znajdzie się dokładnie nad naszym województwem. Należy spodziewać się silniejszych opadów oraz chwilami silniejszego wiatru. ... Continue Reading +

Prognoza pogody na środę (14.03.2018)

18 Apr :Prognoza pogody na środę (14.03.2018)

Zachmurzenie, z jakim dzisiaj spotkaliśmy się w ciągu dnia związane były z układem niskiego ciśnienia znad Morza Bałtyckiego. W centrum oraz na północy padał deszcz, lokalnie dość mocno. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia było od 5 stopni na północnym wschodzie do 11 lokalnie 12 na południu i południowym wschodzie. W najbliższych godzinach centrum niżu odsunie się bardziej na północ. ... Continue Reading +

Prognoza pogody na wtorek (13.03.2018)

18 Apr :Prognoza pogody na wtorek (13.03.2018)

Noc z poniedziałku na wtorek (12/13-03-2018)

Najbliższa noc z opadami deszczu. Lokalnie w ciągu 24 godzin spadnie od 5 do 11 mm. Te najsilniejsze wystąpią na zachodzie i północnym zachodzie. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni na północy do 7-8 na południu i na zachodzie. Wiatr przeważnie z kierunku zachodniego w porywach do 40 km/h.

... Continue Reading +

Prognoza pogody na wtorek (06.03.2018)

18 Apr :Prognoza pogody na wtorek (06.03.2018)

Noc z poniedziałku na wtorek (05/06-03-2018)

Przed nami kolejna chłodna noc. Dla pocieszenia już nie pojawią się dwucyfrowe mrozy. Najchłodniej tradycyjnie na wschodnich krańcach -8/-9 stopni w centrum ok -4/-6 a na północnym zachodzie w okolicach zera. Zachmurzenie małe ale uwaga mogą pojawić się gęste mgły ograniczające widzialność do 200 lokalnie 150 metrów. Nad ranem opadająca mgła może powodować gołoledź. Na drogach może być bardzo ślisko i niebezpiecznie. Wiatr słaby praktycznie nieodczuwalny z południa.

... Continue Reading +

Najbliższe noc będą bardzo mroźne. Miejscami temperatura spadnie nawet do -20 stopni.

26 Feb :Najbliższe noc będą bardzo mroźne. Miejscami temperatura spadnie nawet do -20 stopni.

UWAGA ! NADCHODZI KULMINACJA FALI MROZÓW. DODATKOWO DZISIEJSZEJ NOCY NA WYBRZEŻU SPODZIEWANE SĄ SILNIEJSZE, KONWEKCYJNE OPADY ŚNIEGU.

Już teraz nad Morzem Bałtyckim tworzy się sporo komórek opadowych, które nabierają na sile i zbliżają się w stronę lądu. Główna inicjacja „Efektu Morza” przypadnie, jednak na drugą część nocy i wtorkowy poranek. Miejscami przyrost pokrywy śnieżnej sięgnie 5 cm. Najwięcej go spadnie w Północno-Wschodniej części województwa( Okolice Darłowa). OPAD ŚNIEGU MA SIĘ TYLKO OGRANICZAĆ DLA OBSZARU WYBRZEŻA. POZA TYM ŚNIEG BĘDZIE SŁABY, SYMBOLICZNY.

... Continue Reading +

Przed nami ciepłe jak na styczeń dwa dni

23 Jan :Przed nami ciepłe jak na styczeń dwa dni

Jakiś czas temu pisaliśmy o możliwym ociepleniu jaki miał być dokładnie w najbliższych dniach. Po ostatnich kilkudniowych mrozach nadchodzi czas odwilży. Przez kolejne trzy doby w całym województwie temperatura w ciągu dnia nie spadnie poniżej 3 stopni. Nocą zdarzały się będą lokalne przymrozki ale i tak jak na styczeń będzie ciepło. ... Continue Reading +

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

716,028 unique visits
| Memory used: 8.32MB/10MB