Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Korzystając z witryny, zgadzasz się na nasze ustawienia prywatności i rozumiemy, że używamy plików cookie. Niektóre pliki cookie mogą już być ustawione.
Kliknij przycisk Akceptuję, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podejmowania żadnych działań, przyjmujemy, że zgadzasz się na naszą politykę prywatności.You can read more about our privacy policy here

Prognozy

Prognoza pogody na piątek 28.09.2018 oraz na noc z piątku na sobotę

27 Sep :Prognoza pogody na piątek 28.09.2018 oraz na noc z piątku na sobotę

Za nami pogodny i ciepły czwartek. W wielu miejscach temperatura wzrosła do 21-22 stopni. Na przeważającym obszarze panowała pogodna i słoneczna aura. Niestety był to tylko jednodniowy wzrost temperatury.
W piątek tylko na krańcach zachodnich i południowo zachodnich temperatura w najcieplejszym momencie dnia nieznacznie przekroczy 15 stopni Celsjusza. Na pozostałym obszarze temperatura wzrośnie do 14-15 stopni. ... Continue Reading +

Prognoza pogody na wtorek 18.09.2018 Będzie jeszcze cieplej.

17 Sep :Prognoza pogody na wtorek 18.09.2018 Będzie jeszcze cieplej.

Za nami pogodny i ciepły poniedziałek. W wielu miejscach temperatura z łatwością przekroczyła 25 st. C. Najcieplej było na południowym zachodzie w okolicach Dębna i Chojny. Tam temperatura maksymalna wyniosła 26 i 27 stopni.  

We wtorek z południa napłynie jeszcze cieplejsze powietrze. Nie wykluczone, że na południu i miejscami na zachodzie temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 30 stopni C. W centrum będzie 27 a na północy 25-26 stopni. W dzień pojawi się słabe zachmurzenie piętra wysokiego, które oczywiście nie popsuje pogodnej aury. Wiatr słaby z południa.

Noc nadal pogodna i ciepła od 15 do 17 stopni.

... Continue Reading +

W przyszłym tygodniu zrobi się gorąco. Możliwe wrześniowe upały

14 Sep :W przyszłym tygodniu zrobi się gorąco. Możliwe wrześniowe upały

Kilka dni temu pisaliśmy o aktywnym Atlantyku oraz o tym, że do zachodniej części europejskiego obszaru synoptycznego może zbliżyć się Huragan o imieniu Helene. Już teraz wiemy, że Huragan przekształci się w tropikalny sztorm. W przyszłym tygodniu dotrze do wysp brytyjskich. W tej części Europy powieje silny wiatr i przejdą silniejsze opady deszczu. ... Continue Reading +

Prognoza pogody na środę oraz na noc ze środy na czwartek 12/13.09.2018

11 Sep :Prognoza pogody na środę oraz na noc ze środy na czwartek 12/13.09.2018

W środę nasz region zostanie podzielony na pół. Północna część pozostanie w zasięgu niżu Anthea znad Skandynawii a południowa część znajdzie się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia Quirin. W związku z tym północna część będzie chłodniejsza z możliwymi opadami deszczu. Na południu będzie nawet o 8 stopni więcej. W najcieplejszym momencie dnia temperatura powietrza na wysokości 2m w cieniu wzrośnie do 20-28 st. C. ... Continue Reading +

Przed nami kolejny pogodny i ciepły weekend. Prognoza pogody na sobotę i niedzielę 08-09.09.2018

08 Sep :Przed nami kolejny pogodny i ciepły weekend. Prognoza pogody na sobotę i niedzielę 08-09.09.2018

Po niewielkich opadach, jakie pojawiły się w piątek oraz w nocy z piątku na sobotę czeka nas kolejny ciepły i słoneczny weekend.

W sobotę temperatura będzie o kilka stopni niższa w stosunku do ostatnich kilku dni, ale za sprawą układu wysokiego ciśnienia pojawi się więcej słońca. W najcieplejszym momencie dnia zobaczymy od 19 do 21 stopni. ... Continue Reading +

Opady deszczu i lokalne burze - prognoza pogody na piątek 07.09.2018

06 Sep :Opady deszczu i lokalne burze - prognoza pogody na piątek 07.09.2018

Przed nami w pogodzie niewielkie zmiany. Do południa w ciągu dnia będzie pogodnie, na termometrach w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy 23-25 lokalnie 26 stopni. Popołudnia od zachodu za sprawą chłodnego frontu atmosferycznego zacznie się chmurzyć i pojawią się opady deszczu. Lokalnie może zagrzmieć. ... Continue Reading +

Prognoza pogody na środę 05.09.2018

04 Sep :Prognoza pogody na środę 05.09.2018

Za nami kolejny pogodny dzień. Wprawdzie do południa w wielu miejscach pojawiło się niegroźne zachmurzenie, ale z każdą kolejną godziną było coraz lepiej. Zachmurzenie ustępowała a zza chmur zaczęło wyglądać słońce. W ciągu dnia na termometrach zobaczyliśmy od 20 stopni na północy do 26 na południowym zachodzie.
W środę czeka nas kolejny pogodny i ciepły dzień. ... Continue Reading +

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

About Us

Na stronie zajmujemy się prognozowaniem pogody dla województwa Zachodniopomorskiego. Sugerujemy się danymi z różnych źródeł oraz z prognoz numerycznych.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Brzanek Theme by PHP-Fusion Inc

795,649 unique visits
| Memory used: 9.1MB/6MB