O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.


PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 28.11.2021 ORAZ NA NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY W NOCY Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK LOKALNIE PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH W POSTACI MARZNĄCYCH OPADÓW MŻAWKI ORAZ MARZNĄCYCH MGIEŁ OGRANICZAJĄCYCH WIDZIALNOŚĆ DO 200 METRÓW

W dzień zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 2°C na południowym wschodzie do 4°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby, z kierunków południowych i południowo zachodnich.
W nocy zachmurzenie duże. Na wschodzie możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Lokalnie mogą pojawić się marznące mgły ograniczające widzialność do 200 m. Na drogach miejscami bardzo ślisko! Temperatura minimalna od -1°C na południowym zachodzie do 2°C na północnym wschodzie. Wiatr słaby, zmienny.

Responsive image

Njanowsze zdjęcia

Zachód słońcaPoleimg_20200704_093415.jpgimg_20200804_203207.jpg


Obecnie w województwie


Ostrzeżenia w regionie na najbliższe 3 dni